RENOWATOR
 serwis ciężarówek oraz autobusów

Najlepsze rozwiązania
 W najlepszym czasie


Blacharnia/Lakiernia - Dysponujemy komorą lakierniczą o powierzchni 80m2 i długości 18mb, dzięki temu jesteśmy w stanie w całości dokonywać napraw lakierniczych autokarów, naczep oraz całych składów ciężarowych.

Mechanika i biezace naprawy - Zajmujemy się regeneracja turbosprezarek i sprezarek powietrza . Wymiana olejow i plynow eksploatacyjnych, naprawa ukladow hamulcowych i zawieszen .

Szybkie serwisy - Mobilny serwis 24h. Telefon awaryjny +48 609-006-111
Wymiana olejow i plynow eskploatacyjnych oraz filtrow. Diagnostyka komputerowa, kontrola stanu ukladow hamulcowych i zawieszenia .

Remonty silników - remontujemy silniki marek Scania, Volvo, Dav, Iveco, Mercedes, Man, Renault, Setra.

Remonty skrzyn biegow - Dokonujemy remontow mechanicznych skrzyn biegow kazdej marki.

Hydraulika silowa - Naprawa i przeglady biezace wszelkich ukladow hydrauliki silowej zarowno do wywrotek, cystern jak i koparo-ladowarek we wspolpracy z firma Hydro-Truck .


KONTAKT Z NAMI


 
 
RENOWATOR
Spółka Z.O.O

Sitaniec Błonie 125
22-400 Zamość
tel.+48 609 006 111
renowatorwilk@onet.eu
www.renowator.org


 
Dlaczego my ?
Jesteśmy w regionie największą firmą naprawczą, dysponujemy sześcioma stanowiskami mogącymi pomieścić kompletny skaład ciągnik+naczepa. Dysponujemy również laserowym urządzeniem do geometrii kół.
Istniejemy na rynku od 1999r. Zajmuejmy się kompleksowymi naprawami samochodów ciężarowych, dostawczych oraz autobusów. Dysponujemy lakiernią, blacharnią oraz zespołem do geometrii.
Usługi realizujemy w najkrótszym mozliwym czasie, dla stałych klientów oferujemy rabaty oraz odroczone płatności za wykonane przez nas usługi.