RENOWATOR
 serwis ciężarówek oraz autobusów

Najlepsze rozwiązania
 W najlepszym czasie
HISTORIA FIRMY:
Firma "RENOWATOR" powstała w 1999 roku i została założona przez mgr inż. arch. Wiktora Wilka oraz mgr Piotra Wilka, z zadaniem odbudowy, konserwacji i modernizacji zabytków oraz obiektów sakralnych na teranie dawnej Rzeczypospolitej. Obecnie zajmujemy się obiektami na terenie Polesia (Białoruś). Przez szereg lat, wraz z rozwojem firmy rozszerzyliśmy swoją działalność zarówno pod względem nowych technologii, jak i transportu. W 2004 roku firma nasza rozpoczęła działalność transportową i turystyczną. Nasze autokary sprawdziły się na drogach całej Europy. Uznaliśmy, że wraz z prowadzonym przez nas transportem powstała konieczność stworzenia bazy serwisowej, co zaowocowało utworzeniem w roku 2009 Centrum Napraw i Serwisu dla pojazdów ciężarowych, autokarów, busów oraz naczep i przyczep.

Głównym kierunkiem naszych działań jest serwis oraz kompleksowa naprawa silników i skrzyń biegów. Mamy długoletnie doświadczenie w naprawach osi SAF, BPW, ROR. Doświadczenie oraz ciągłe szkolenia jakie przechodzą nasi pracownicy zaowocowały stałą współpracą z takimi firmami jak: Samat Polska, Felco z Olsztyna, Tekila-Trans i in. Głównymi dostawcami części są dla nas wiodące na rynku firmy: Volvo Truck, Renault, Eurobus Polska, Mercedes, Suder, Autos, Inter-Cars, Bosch Serws i in.

Posiadamy diagnostykę komputerową umożliwiającą dostęp do wszystkich typów i marek pojazdów. Laserowe ustawianie zbieżności i kątów nachylenia kół jest wykonywane w standardzie dla każdego pojazdu pod czas przeglądu. Współpracujemy z firmą Reg-Mot z Mielca, która to firma w krótkim czasie regeneruje na nasze potrzeby turbosprężarki, siłownik, sprzęgła. Na terenie naszej bazy posiadamy miejsca parkingowe dla pojazdów oraz zaplecze socjalne i hotelowe dla kierowców.

Stacja paliw mieszcząca się na terenie kompleksu zapewnia naszym klientom najniższe ceny paliw w regionie. Posiadamy pełną obsługę wulkanizacyjną, obsługę tachografów oraz naprawę plandek. Nasz partner, firma "APLAN" jest w stanie na bieżąco wymienić lub naprawić plandeki we wszystkich rodzajach pojazdów.

Firma "RENOWATOR" nieustannie stawia na rozwój. W roku 2013/2014 zamierzamy uruchomić myjnię pojazdów ciężarowych oraz stację diagnostyczną, co umożliwi nam kompleksową obsługę w każdym zakresie, każdego pojazdu. Zapraszamy Państwa do współpracy. Życząc szerokiej i bezpiecznej drogi - Pracownicy i Właściciel Firmy.

KONTAKT Z NAMI


 
 
RENOWATOR
Spółka Z.O.O

Sitaniec Błonie 125
22-400 Zamość
tel.+48 609 006 111
renowatorwilk@onet.eu
www.renowator.org


 
Dlaczego my ?
Jesteśmy w regionie największą firmą naprawczą, dysponujemy sześcioma stanowiskami mogącymi pomieścić kompletny skaład ciągnik+naczepa. Dysponujemy również laserowym urządzeniem do geometrii kół.
Istniejemy na rynku od 1999r. Zajmuejmy się kompleksowymi naprawami samochodów ciężarowych, dostawczych oraz autobusów. Dysponujemy lakiernią, blacharnią oraz zespołem do geometrii.
Usługi realizujemy w najkrótszym mozliwym czasie, dla stałych klientów oferujemy rabaty oraz odroczone płatności za wykonane przez nas usługi.